Ogłoszenie z dnia 2010-11-04 - Składy obwodowych komisji wyborczych w gm. Radziłów

Tytuł Składy obwodowych komisji wyborczych w gm. Radziłów
Data wydania 2010-11-04
Podmiot ogłaszający Urząd Gminy Radziłów
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1:
  1. Agnieszka Bogusława Mikucka, zam: Radziłów
  2. Piotr Więcaszek, zam: Radziłów
  3. Maria Jankowska, zam: Radziłów
  4. Elżbieta Jurska, zam: Radziłów
  5. Krzysztof Rogowski, zam: Czachy
  6. Stanisław Zalewski, zam: Radziłów
  7. Piotr Tokarzewski, zam: Radziłów
  8. Barbara Mordasiewicz, zam: Radziłów
  9. Jolanta Siedlecka, zam: Radziłów
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2:
  1. Zofia Maciorowska, zam: Słucz
  2. Jadwiga Mocarska, zam: Radziłów
  3. Mariola Czarnecka, zam: Słucz
  4. Jadwiga Tokarzewska, zam: Radziłów
  5. Angelika Jankowska, zam: Słucz
  6. Michał Tuzinowski, zam: Słucz
  7. Dorota Mroczkowska, zam: Radziłów
  8. Mirosław Gądek, zam: Radziłów
  9. Edyta Zalewska, zam: Radziłów
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3:
  1. Bieńkowska Bożena, zam: Mścichy
  2. Grażyna Konopko, zam: Klimaszewnica
  3. Ewa Jolanta Barżykowska, zam: Radziłów
  4. Maria Bargłowska
  5. Elżbieta Brzozowska, zam: Mścichy
  6. Joanna Klimaszewska, zam: Klimaszewnica
  7. Jolanta Wierciszewska, zam: Karwowo
  8. Dorota Polkowska, zam: Radziłów
  9. Grzegorz Chyliński, zam: Borawskie-Awissa
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4:
  1. Józef Jurski
  2. Barbara Koniecko
  3. Teresa Grabowska, zam: Radziłów
  4. Grzegorz Kadłubowski, zam: Radziłów
  5. Zygmunt Sus, zam: Radziłów
  6. Elżbieta Barbara Czerwonka, zam: Radziłów
  7. Mariusz Kacperski, zam: Racibory
  8. Michał Mikucki, zam: Kownatki
  9. Anna Walewska, zam: Radziłów
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5:
  1. Agnieszka Mościcka, zam: Radziłów - Kolonia
  2. Danuta Danowska, zam: Radziłów
  3. Irena Antosiewicz, zam: Radziłów
  4. Marta Czerwonka, zam: Czerwonki
  5. Wioleta Polkowska, zam: Okrasin
  6. Katarzyna Bargłowska, zam: Radziłów
  7. Jadwiga Nerkowska, zam: Radziłów
  8. Jan Smaługa, zam: Radziłów
  9. Irena Paszkowska, zam: Radziłów
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6:
  1. Małgorzata Chrzanowska, zam: Radziłów
  2. Joanna Więcaszek, zam: Radziłów
  3. Mariusz Konopka, zam: Borawskie-Awissa
  4. Mariola Czaplicka, zam: Karwowo
  5. Marzena Dąbrowska, zam: Karwowo
  6. Elżbieta Smaługa, zam: Radziłów
  7. Anna Magdalena Karbowiak, zam: Radziłów
  8. Katarzyna Bargłowska, zam: Okrasin
  9. Marzena Modzelewska, zam: Radziłów

Metryka strony

Udostępniający: Gminna Komisja Wyborcza

Wytwarzający/odpowiadający: Katarzyna Kadłubowska

Wprowadzający: Katarzyna Kadłubowska

Data wprowadzenia: 2010-11-04

Modyfikujący: Katarzyna Kadłubowska

Data modyfikacji: 2010-11-04

Opublikował: Katarzyna Kadłubowska

Data publikacji: 2010-11-04