Ogłoszenie z dnia 2010-11-02 - Informacja Wójta Gminy Radziłów o miejscach przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Tytuł Informacja Wójta Gminy Radziłów o miejscach przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.
Data wydania 2010-11-02
Podmiot ogłaszający Urząd Gminy Radziłów

Informacja
Wójta Gminy Radziłów

z dnia 02 listopada 2010 r.

o miejscach przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Na podstawie art. 70a ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tekst jedn.: Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 z późn. zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach do Rady Gminy Radziłów, Rady Powiatu Grajewskiego, Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz Wójta Gminy Radziłów, zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

 1. Wykaz lokalizacji tablic ogłoszeniowych w sołectwach:
  Barwiki, Borawskie-Awissa, Brodowo, Brychy, Czachy, Czerwonki, Dębówka, Dusze, Glinki, Janowo, Karwowo, Kieljany, Klimaszewnica, Konopki-Awissa, Konopki, Kownatki, Kramarzewo, Łoje-Awissa, Mścichy, Mikuty, Ostrowik, Okrasin, Racibory, Radziłów (ul. Karwowska, ul. Piękna), Rydzewo Szlacheckie, Rydzewo-Pieniążek, Słucz, Sośnia, Szlasy, Szyjki, Święcienin, Wiązownica, Wypychy, Zakrzewo.
   
 2. Wykaz lokali komunalnych udostępnionych bezpłatnie na prezentacje kandydatów na radnych do Rady Gminy Radziłów oraz kandydatów na Wójta Gminy Radziłów:
  1. Świetlice wiejskie w miejscowościach:
   Czerwonki, Glinki, Karwowo, Klimaszewnica, Kownatki, Łoje-Awissa, Mścichy, Okrasin, Radziłów (sala przy UG Radziłów), Słucz, Zakrzewo.
    
  2. Szkoły Podstawowe (udostępnione po godz. 15.00):
   Radziłów, Mścichy, Kramarzewo.

Wójt Gminy Radziłów
Robert Ziemkiewicz 

Metryka strony

Udostępniający: Wójt Gminy Radziłów

Wytwarzający/odpowiadający: Katarzyna Kadłubowska

Wprowadzający: Katarzyna Kadłubowska

Data wprowadzenia: 2010-11-02

Modyfikujący: Katarzyna Kadłubowska

Data modyfikacji: 2010-11-02

Opublikował: Katarzyna Kadłubowska

Data publikacji: 2010-11-02